Dermapol Pro-W SPF 30 Çok Yönlü Koruyucu Güneş Kremi

30 yönlü Çok Yönlü Koruyucu Güneş Kremi

DERMAPOL Pro-W SPF 30 Çok Yönlü Koruyucu Güneş Kremi, yüksek UVA ve UVB koruma filtreleri sayesinde cildinizin güneşin zararlı ışınlarından korunmasına yardımcı olur.

DERMAPOL Pro-W SPF 30 Çok Yönlü Koruyucu Güneş Kremi

DERMAPOL Pro-W SPF 30 Çok Yönlü Koruyucu Güneş Kremi, yüksek UVA ve UVB koruma filtreleri sayesinde cildinizin güneşin zararlı ışınlarından korunmasına yardımcı olur.

Dermapol Pro-W, cilt kuruluğunu gidermeye, ciltteki nem dengesini sağlamaya, yaşlanma etkilerini azaltmaya ve cilt bakımını sağlamaya, sürekli kullanıldığında yumuşak, pürüzsüz ve ipeksi bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur.

KULLANIM ŞEKLİ:

Güneşten koruyucu ürünü güneşe çıkmadan ortalama 25 dakika önce uygulayınız. Yetişkin bir insan vücudu için gereken güneşten koruyucu ürün miktarı 2 mg/cm2 dir. Bu miktar yaklaşık 36 g’a (6 tam dolu çay kaşığına) eşdeğerdir. Uygulanması gereken miktarı azaltmak koruma düzeyini önemli ölçüde azaltacaktır. Güneşten korumanın devamlılığını sağlamak için özellikle terledikten, yüzdükten veya havluyla kurulandıktan sonra uygulama işlemini tekrarlayınız.

Güneşten koruyucu ürün kullanıldığında dahi güneşte çok uzun süre kalmayınız. Güneşe fazla maruz kalmak ciddi sağlık tehdididir.

UYARILAR:

-Ürünün göz ile temasından kaçınınız, göze teması durumunda bol su ile yıkayınız.

-İstenmeyen bir etkiyle karşılaşılması durumunda doktora danışınız.

-Ürünü küçük çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Yutulması durumunda doktora başvurunuz.

-Ürününüzü doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayınız, aşırı sıcaktan koruyunuz.

-Ürünü kullandıktan sonra ağzını sıkıca kapatınız.

-Güneş koruyucu ürünlerin etkinliği, kullanım miktarına ve ürünün doğru kullanımına bağlı olup ürününüzü etikette belirtilen miktarlarda ve şekilde kullanınız.

Başlık

Go to Top