Yenilik, güvenlik ve etkili sonuçlar

Kullandığınız ürünler işe yaramalı ve cilde iyi gelmeli. Her bir ürünümüz hakkında tam ve şeffaf bilgiler sağlıyoruz.

DOSA 2015 yılında Medikal estetik, Ortopedi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanlarında faaliyetlerini sürdürmek ve bu alandaki yenilikçi ürünleri sektöre sunmak üzere kurulmuştur. Özellikle Medikal estetik alanında dünyada yaşanan yenilikler çok yakından tarafımızca takip edilmektedir. Bu alanda sektöre sunulabilecek ürünler titizlikle incelenmekte uygun bulunduğu taktirde ise sektörün kullanımına sunulmaktadır. Bu doğrultuda DOSA İspanya da üretilen EKSEPTION marka profesyonel cilt bakım ürünleri, Kore de yüksek teknoloji ile üretilen AGF-39 Saç Mezoterapisi, Picobio (Peppplus+ ve Süper Lifting Program) profesyonel cilt bakım ürünleri, Renaitre marka Dermal Dolgular, Türkiye de Class III CE standartlarında üretilen S&M marka PRP ürünlerini ve Dermapol marka cilt bakım ürünlerini portföyüne katmıştır.

Vizyonumuz

Çalışmasını yürüttüğümüz sektörlere güvenilir, kaliteli, ulaşılabilir fiyatlar ile, en yeni teknoloji ve araştırma sonuçlarını kullanan, müşteri memnuniyeti odaklı, uluslararası hizmet standartlarına ulaşmış bir firma olarak faaliyet göstermektir.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti en önemli hedefimiz. Müşterilerimizin ihtiyacı olan ürünleri, hedefe yönelik çözümleri sunmak bizim en büyük tutkumuz. Ürünlerimiz hakkındaki görüşleriniz, yorumlarınız ve geri bildirimleriniz bizim için çok değerli.

Yenilik

Çalıştığımız alanlardaki en yeni teknolojileri takip etmek ve size sunmak için çabalıyoruz. Kaynağında bilim olan yeni nesil ürünler ve her geçen gün bu ürünlerde yapılan gelişmelerden sizleri haberdar etmek istiyoruz. Çalıştığımız alanlardaki yenilikçi ürünlerle sektöre yeni bir soluk getirmek istiyoruz.

Etik

Yasal prosedürler ve etik ticaret anlayışı çalışmalarımızın üzerindedir. Ticari felsefemiz bu iki prensibe dayanır. İnsan sağlığı bizim için en önemli değerdir.

Sadece kaliteli olduğuna inandığımız ürünleri sizlere sunuyoruz. Ürünlerimizden sonuç almanız bizim için önemlidir. Bu nedenle klinik çalışmalarla kanıtlanmış, dermatolojik testlerden geçmiş ürünleri sizlere sunuyoruz. Ürünlerimizin kalite standartlarını uzman doktor görüşlerine dayanarak onaylıyoruz.