Lifting Essence

Kuru ve Pürüzlü Ciltler için Lifting Losyonu

Temel Kullanım Amaçları:

  • Pepplus+ Lifting Esansı, akıllı bitki özleri karışımı ile kuru ve pürüzlü ciltler için toparlayıcı ve pürüzsüzleştirici bir özdür. Bu kırışıklık önleyici sıvı, yüzdeki görünür çizgilerin görünümünü iyileştirmeye yardımcı olabilecek Susam Yağı, Zeytinyağı, Jojoba Yağı, Japon kuru Üzüm Çekirdeği Yağı ve birçok bitki özlerini içerir. Cildinizi tahriş etmediği için kullanımı rahattır.
  • Pepplus+ Lifting Esansı, kuru ve pürüzlü cilde nem sağlamak için soya fasulyesi özü ve kolajen ile özel olarak formüle edilmiştir. Öz ayrıca cildin derinliklerine nüfuz eden konsantre nemlendirici bileşenler içerir.
  • Bu lifting özü, kırmızı ginseng ve niasinamidin gücünün faydalarını sunan konsantre bir formüldür. Kuru ve pürüzlü cildi pürüzsüzleştirmeye ve yumuşatmaya yardımcı olarak parlaklığını artırır.
    Pepplus+ Lifting Esansı, kuru, pürüzlü ciltler için ekstra nem sağlayan hafif bir cilt bakım özüdür. Toner veya esans sonrası ve nemlendiriciden önce, ayrıca gün içinde ekstra beslenme için kullanılabilir.
  • Lifting öz, ince çizgileri ve kırışıklıkları önlemeye yardımcı olur, koyu lekelerin görünümünü azaltır, cildi daha parlak bırakır ve pürüzleri yumuşatır.

Başlık

Go to Top