Special Care Shampoo

Tüm Saç Tipleri için Saç Besleyici ve Saç Dökülmesi Önleyici Özel Bakım Şampuanı

Temel Kullanım Amaçları:

Pepplus Special Care şampuan saç derisini temizlerken saç dökülmesini önlemeye ve saç kırılmalarını azaltmaya yardımcı olur. Pepplus Special Care Saç Dökülmesi Karşıtı Özel Bakım Şampuanı tüm saç tipleri için özel bakım uygulayarak, sağlıklı büyümeyi desteklemeye, saçınızı beslemeye, nemlendirmeye ve güçlendirmeye yönelik bitki özlerinin karışımıyla üretilmiştir.

Besleyici ve saç dökülmesini önlemeye yardımcı etkileri olan özel bakım şampuanı Pepplus 2004 yılında piyasaya sürüldü. Güney Kore’nin Meiji Üniversitesi’nden profesörler grubu tarafından geliştirilen dünyanın patentli ve en yeni bileşeni olan ‘HAX5’i içeriyor.

Pepplus Special Care Saç Dökülmesi Karşıtı Özel Bakım Şampuanı, saçınıza hacim kazandırmaya ve dokusunu iyileştirmeye yardımcı olan saç dökülmesini önleyici bir şampuandır. Bu özel bakım ve saç dökülmesini önlemeye yardımcı şampuan, aşırı şampuan kullanıma bağlı saç derisinde oluşan kuruluğu önlemeye destek olacak besleyici ve nemlendirici A vitamini ile zenginleştirilmiştir.

Başlık

Go to Top